google plus facebook youtube

Gdzie jesteśmy?

Czym jest Ruch Światło-Życie? Odpowiedź znajdziesz tu: www.wruchu.oaza.pl Gdzie nas znaleźć? Na tej stronie rozwiną się podstrony rejonów i parafii Ruchu Światło-Życie w naszej diecezji.

Wszelkie informacje, które chcecie zamieścić na waszej podstronie (np. plan Rejonowego Dnia Wspólnoty, wydarzenia parafialne) wysyłajcie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Aktualność tych informacji  będzie zależała od waszej aktywności promocyjnej. Warto we wspólnocie parafialnej wyznaczyć osobę odpowiedzialną za kontakt z Diakonią Komunikowania Społecznego.

 

 poniższe info zniknie w miarę uaktualnień Możesz zapytać w swojej parafii, wspólnoty Ruchu są na pewno w tych miejscach:

  •  Łapy, parafia św. Krzyża Oaza Dzieci Bożych - klasy od 3 do 6 szkoły podstawowej - sobota godz. 14.00 w budynku szkoły katolickiej przy kościele Oaza Nowej Drogi - gimnazjum - niedziela po Mszy wieczornej w budynku szkoły katolickiej Oaza Nowego życia - ponadgimnazjalna i studenci - niedziela po Mszy wieczornej w budynku szkoły strona wspólnot http://parafialapy.pl/wspolnoty/cat/id/100
  • Grajewo, parafia MBNP, piątki - msza o 17:00, po mszy spotkanie;
  • Zambrów, parafia Trójcy Przenajświętszej, piątki - msza o 18:00, po mszy spotkanie. Strona internetowa: http://oazazambrowtrojca.80.pl/.
  • Ostrołęka, parafia Nawiedzenia NMP (Fara), wtorki - msza o 19:30; Strona internetowa: http://www.facebook.com/fara.ostroleka/;
  • Kolno, parafia św. Anny, piątki - msza o 18:00, adoracja, potem spotkanie;
  • Jedwabne parafia Św. Jakuba Oaza Dzieci Bożych sobota o 15:00 Oaza Nowego Życia sobota o 19:00;

Brakuje tu Twojej wspólnoty? Zgłoś to na mejla: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.