google plus facebook youtube

Animatorzy

We wspólnocie Ruchu Światło-Życie Diecezji Łomżyńskiej tworzymy nową bazę animatorów, gotowych podjąć posługę na rekolekcjach oazowych, jak również w parafiach w ciągu roku.

Jeśli nie zgłosiłeś się jeszcze na rekolekcje jako animator, a posiadasz odpowiednią formację (przeżyta minimum ONŻ I° i ONŻ II°, KODA) żywo uczestniczysz we wspólnocie Kościoła lokalnego, przynależysz do KWC, pozostajesz w charyzmacie Ruchu, zgłoś się wypełniając kartę uczestnika i animatora, oraz wpisując się do bazy animatorów w systemie zapisów. W razie pytań, wątpliwości możesz napisać e-maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Jeśli nie spełniasz kryteriów poprzez zaprzestanie formacji na pierwszym stopniu lub straciłeś kontakt ze wspólnotą, zachęcamy do wejścia na nowo do źródła oazy. Jeśli chcesz odnowić pierwotny zapał zbliżania się do Boga poprzez codzienną medytację Pisma Świętego (Namiot Spotkania), częstszą niż tylko niedzielna Eucharystia, jeśli pragniesz prowadzić regularne życie sakramentalne, zawalczyć o wolność od nałogów (świadectwo życia), nabyć umiejętność pracy z małą grupą (znajomość metod), ofiarować posłuszeństwo i gotowość pełnej realizacji programu ta droga jest ciągle aktualna i otwarta dla ciebie. Zapisz się na rekolekcje kolejnego stopnia ONŻ lub przeżyj na nowo "jedynkę".